KONST / Litografier / Färglitografi 13567153
nr 1356 7153
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 54/330, Dalarö skans. Motivet: 36x49 cm
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:02:45
20/10 19:29:19